Suvekool 2009

väga tore laager oli, mina jäin rahule. ainult pikem oleks võinud olla. huvitav oleks lugeda, mida teised asjast arvavad? ettepanekuid ka järgmiseks aastaks, et oleks veelgi huvitavam..

5 vastust: Suvekool 2009

 1. Maire kirjutab:

  Tere Malle ! Täname sind toredate laagripäevade eest ,mis olid väga lõbusad ja samas väga asjalikud . Seisime küll praami järjekorras kuus tundi ,aga lapsed pidasid talutavalt end ülal ja ilm oli ilus ,nii ei tundunudki see aeg pikana . Saime kogeda tõeliselt omal nahal , mis tähendab elada suurest maast eraldatuna .Pealegi jäi meie taha sama palju autosid ,kui oli meie ees .See tähendab ,et olime sadamasse jõudes 133. Loodame,et Eesti riik püsib ka järgmisel aastal ega lähe pankrotti , sest siis korraldab loodetavasti Malle Kobin ja meeskond taas Hiiumaal kasuperedele hariva suvekooli ! Tänulikult perekond Lehikoinen !:)

 2. Marika kirjutab:

  äitähh tegijatele-korraldajatele, laager oli vahva, ilm küll natuke nöökis aga tore oli ikkagi.tegelikult pikem võiks olla küll kui on võimalusi ja vahendeid, sest esimene päev läheb sättimiseks ja sisseelamiseks, teine päev ongi ainult tõeline laagripäev ja kolmandal sõidavad juba osad hommikul minema. üks väike ettepanek oleks võib-olla küll, et me saaksime üksteisega paremini tuttavaks, mis kandist keegi on, võiks iga piirkond ennast mõne sõnaga tutvustada. arvan, et oleks vast huvitav. mihkel sulle aitähh, et õpetasid marekil kaardi lugemise selgeks! igaljuhul oli tore üritus, malle ja meeskond olite tublid, veelkord tänud!!!! ja ikka järgmisel aastal jälle!!!!!!!!!!!

 3. Malle kirjutab:

  Panen anaüüsivad tekstid ka kodukale üles, link teave. Tänud Žuljettale, Ehale ja Lyle. Kui varasematel aastatel oli orgunn Malle ja perekond, siis nüüd oli pisut toetavat küünarnukitunnet kah olemas. TÄNUD!

 4. Eha kirjutab:

  Super aktiivne puhkus ja suur rõõm kõigiga kohtuda kasvõi korragi aastas. Meeskonnale tervist ja jõudu! Läänemaa kasupered olid küll õnnelikud, et nad said osaleda sellel võrratul maal ja laagris. Lapsed ütlesid, et nad käisid välismaal, sest “laevaga” sai ju sõita. Ootus jääb!

 5. Malle kirjutab:

  Loen neid kommentaare siin ja nukrus poeb hinge…miks küll HMN´i rahade otsustajad ei saa aru, mida kasupered kõige rohkem vajavad. 2010 suvekooliks raha pole…kust saaks…ei tea. Nii nagu 2009.aastal oli enam ei suuda. 3 erinevat rahastajat, 3-d erinevad nõudmised, 3-d erinevad aruanded ja siis täiega lagipähe…sooline diskrimineerimine suvekooli tegevuskavas!!!! / aastat ei ole, aga 8. aastal järsku on. Nii on lood!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga